ÜCRETSİZ ÜYE OLHEMEN Üye Olun, Türkiye'nin en iyi fırsat sitelerini tek adresden takip edin!
E-mail: Ücretsiz Kayıt Ol Facebook ile Bağlan
* Dilediğiniz zaman, bülten listemizden çıkabilirsiniz.
* Üye iseniz, üstteki alana emailinizi yazmanız ve "ücretsiz kayıt ol"a tıklamanız yeterlidir.

Gizlilik Politikası Zaten Üyeyim, Fırsatları Göster!
?
Facebook Login
veya Giriş YAP  | Kayıt OL

Görünüm:    Liste Harita
Türkiye'nin en iyi fırsatları, FırsatSiteleri.com.tr adresinde! En iyi fırsatları kaçırmamak için:
lütfen bekleyiniz
Seçiminize göre fırsatlar yükleniyor,
lütfen bekleyiniz...

RaZbaby "Akıllı Emzik" sevimli model seçenekleri ile 1 adet 14,40 TL, 2 adet 28 TL!

Değeri: 22.90 TL İndirim: % 37 Kazancınız: 8.50 TL Hemen AL! İndirimli Fiyatı: 14.40 TL

Firsat Resimleri Harita
razbaby akilli emzik resmi Diğer Resimler:
Fırsat Özellikleri: Akıllı anneler için akıllı emzik!

Bebeğiniz büyümeye başladıkça onu korumanız gereken tehlikeler de çoğalır. Halılar, perdeler, dolaşmaya çıkardığınız park... Günün her saatinde onu korumak hijyenik bir yaşam alanı yaratmak annelerin belki de en zor görevi. Neyse ki anneleri yalnız bırakmayan ürünler de var. RaZbaby BPA içermeyen formülü ve özel kapaklı tasarımı ile darbelere karşı emziği koruyarak hijyen sağlar. Annelerin içini rahatlatan, cıvılcıbıl modelleri ile bebekleri gülümseten RaZbaby "Akıllı Emzik" Grupanya'da!

Grupanya ile RaZbaby "Akıllı Emzik" sevimli model seçenekleri ile 1 adet 14,40 TL, 2 adet 28 TL!

1 adet RaZbaby "Akıllı Emzik" sevimli model seçenekleri ile 22,90 TL yerine 14,40 TL!
2 adet RaZbaby "Akıllı Emzik" sevimli model seçenekleri ile 45,80 TL yerine 28 TL!

Bebekler için kusursuz koruma!

Akıllı Emzik, Raz Baby' nin 1999 yılında Amerika' da kurulması ile başlanılan emzik üretimi serüveninin 2003 yılında ortaya çıkarttığı patentli ürünüdür.

Kendi kendine kapanan akıllı Emzik, bebek sağlığı konusun da vazgeçilmez önem arz eden medikal silikon kullanımı' ve bta free' özelliklerinin yanı sıra Amerikan yasaları uyarınca 2 ayrı bağımsız laboratuar tarafından test edilmiş ve güvenli şekilde kullanıla bilineceği onaylanmıştır. 2012 yılı itibari ile ülkemizde de satışa sunulan akıllı Emzik,Türkiye yasaları uyarınca denetlenmiş ve gereken bütün onayları ilgili birimler tarafından alınmıştır.

Bebeğin dünyaya geldiği andan 36.ayına girdiği ana kadar güvenle kullanabileceği akıllı emzik, yere temas ettiği anda yada bebek emziği ağzından fırlattığı anda kapanma özelliğini sağlayan kulakçıkları sayesinde, bebeğin ağzından rahat bir kavrama da sağlamaktadır.
Akıllı emzik' gerek kapanma kulakçıklarında, gerek ise yan taraflarında bulunan hava kanalları sayesinde bebeğin ağzının hava almasını sağlar. Bu sayede dudaklarının ve ağız çevresinin havasız kalmasını engeller.

RaZbaby'nin cıvıl cıvıl modelleri!

Sıkça Sorulan Sorular

Akıllı Emzik (kapanan emzik) BPA içerir mi?

RaZbaby'nin kurulduğu 2009 yılından itibaren üretilen hiçbir ürününde BPA içermemektedir.

Akıllı Emzik (kapanan emzik) güvenilirliğinden nasıl emin olabilirim?

Akıllı emzikler Amerikan yasaları gereği 2 ayrı bağımsız kuruluş tarafından ve Ülkemiz yasaları gereği ilgili kurumlar tarafından test edilmiş ve güven ile kullanılabileceği onaylanmıştır.

Akıllı emzik bebeğim için rahat mıdır?

Evet akıllı emzikler bebeğinizin ağzına en uygun formda üretilmiştir. Kavrayışında ki rahatlığının yanı sıra yan taraflarında bulunan hava kanalları sayesinde cildi tahrişten korunur, hava sirkülasyonu sağlanmış olur.

Emziğin ham maddesi nedir?

Emziklerimiz bebeğin ağzında en rahat edeceği ortodontik silikon uçludur.

Akıllı emzik bebeğimin ağzında iken kapanır mı?

Hayır, bebeğinizin ağzında iken açık kalacak ancak çıkarttığı anda kapanacaktır çünkü harekete duyarlıdır.

Bebeğim akıllı emzik ile elinde oynarken emzik ona zarar verebilir mi?

Hayır, kapanan kulakçıkları baskı yapmaz ve bebeğinizin canını acıtmaz. Parmağınızı arasına koyarak bunu deneyebilirsiniz.

Bebeğim akıllı emziği açabilir mi?

Araştırmalarımıza göre bebekler 9 aylık olduklarında akıllı emziğin özelliklerini keşfetmeye başlıyorlar. Bu zamana kadar ebeveynlerin kontrolünde açılıp,temizliğinden emin olunarak bebeğe verilecektir.

Akıllı emziğin kaç boyu vardır?

Biz bütün yaş grupları için tek boy emzik önermekteyiz. Uluslar arası araştırmalar göstermektedir ki, önerilen tek tip boyutta kullanılacak bir emzik, zamanı geldiğinden emzik alışkanlığının kolaylıkla bırakılmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Akıllı emzik uyku zamanında kullanılabilinir mi?

Akıllı Emzik gündüz kullanımı için tasarlanmıştır, bebeğinizin emziğini düşürdüğü zamanları tercih edin.
Nasıl Kullanırım?
Fırsat Harita Üzerinde:
Firma Bilgileri: grupanya

grupanya Firma Bilgisi ve Fırsat Takip sayfamızdan, grupanya firmasının fırsatlarını takip edebilir, firma hakkında bilgi alabilirsiniz.


tarafından yayımlanmış.

Fırsat Hakkında Diğer Bilgiler:

Öne Çıkanlar - RaZbaby BPA içermeyen formülü ve özel kapaklı tasarımı ile darbelere karşı emziği koruyarak hijyen sağlar. Annelerin içini rahatlatan, cıvılcıbıl modelleri ile bebekleri gülümseten RaZbaby "Akıllı Emzik" Grupanya'da! - RaZbaby "Akllı Emzik" dünya televizyonları ve gazeteleri tarafından tavsiye edilen bir ürün. Videoları izlemek için [tıklayınız.] - Akıllı emzikler Amerikan yasaları gereği 2 ayrı bağımsız kuruluş tarafından ve Ülkemiz yasaları gereği ilgili kurumlar tarafından test edilmiş ve güven ile kullanılabileceği onaylanmıştır.Detaylar - Bu fırsat 25 Şubat 2012 tarihine kadar geçerlidir. - Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, hediye edebilir ve kullanabilirsiniz. - Tüm Türkiye'ye kargo yapılır. Kargo ücreti ortalama 4,90 TL'dir. Birden fazla kod için tek paket olarak gönderim sağlanabilmektedir. - Kargo ücreti, mesafe ve paketin ebatlarına göre değişkenlik gösterebilir. - Kargo ile gönderilen ürünler için teslimat süresi ortalama 7 iş günüdür. - Sipariş işlemlerinizi tamamlamak için fırsatı satın aldıktan sonra [www.grupanyasiparis.com]'a tıklayarak kodunuzu girmeniz gerekmektedir.

Fırsat Siteleri: FırsatMe, Grupfoni, Gruppal, Şehri Keyif, YakalaCo Firmanızı ekleyin.

İletişim - Kullanıcı Sözleşmesi - Gizlilik - Fırsat Siteleri
Copyright © 2011 - firsatsiteleri.com.tr - Site içeriğindeki fırsat bilgileri fırsatı sunan siteden sağlanmakta olup firsatsiteleri.com.tr'ın sorumluluğunda değildir.